-3
Завершен

Зміни у списку каналів аналогового і цифрового телебачення.

anonymous 10 лет назад обновлен Анатолий Лысенко 7 лет назад 47

У зв'язку з істотними змінами в умовах дистрибуції каналів "Футбол 1" і

"Футбол 2", Компанія "Бест" припиняє трансляцію зазначених каналів з 1

січня 2015 року.
В аналоговому форматі канал "Футбол 1" буде замінений двома тематичними каналами "Спорт 1" і "Євроспорт".
У цифровому форматі зазначені канали будуть замінені на "24 АВТО" та "Україна 112".
Ми вдячні Вам за Ваше розуміння!

Яка причина відключення двох каналів "Футбол" в Полтаві оператором Тріолан? Навіщо нам американські види спорту і баскетбол, адже футбол більш масовий, а це так важливо для наших дітей і молоді показувати "мастер-класи", хай діти вчаться, як по справжньому грають в футбол ведучі команди Європи! З повагою Володимир Олексійович Сліпак
-1
Шановний Володимире, ми не несемо відповідальності за відключення того чи іншого контенту іншими провайдерами. На ці питання відповість тех. підримка "Тріолан".
+3

Появилась информация, что владельцы каналов футбол 1 и 2 снизили цены для кабельных операторов на 2016 год и зафиксировали их в грн. Просьба рассмотреть вопрос транслирования каналов в пакетах БЕСТ. Заранее спасибо. С уважением, ваш постоянный клиент.

+1

Так, ми проведемо переговори, про резульати Вас повідомим.

Пишет "сервис недоступен". Обратно Денисов жжет?

Еще несколько каналов закрыты. Почему? Мне такое промо ни к чему!

P. S.Пакет премиум +HD.

Умови дистрибуції по футболам не узгоджені у цьому році тому поки вони не транслюватимуться, по решті каналів запитуйте, перелік каналів постійно змінюється, канали змінюють супутники або взагалі припиняють мовлення.

Очень жаль, что не получилось договориться на счет показа футболов. Может к лету что-то изменится, очень уж хочется комфортно посмотреть Евро. Хочу спросить про телеканал Viasat Sport, на сайте указано, что он доступен во всех пакетах, но у меня в Базовом он не работает. В чем может быть причина?
С уважением, Дмитрий.

Віасат переїхав на іньший супутник, ми його технічно не можемо забрать зараз, поки його не транслюватимемо. Зараз формується сітка мовлення на цей рік, відповідні зміни будуть розміщені на сайті після додавання нових каналів. З Футболами поки що під питанням ситуація.

+2

Доброго дня!

Пройшло три тижні, яка ситуація з каналами Футбол??? Розпочалась Бундесліга, продовжується Англійська Прем"єр ліга. За кілька тижнів стартує ЛЧ і ЛЄ...І питання минулорічної давнини знову стоїть гостро - де канали Футбол? Як і в минулому році знову наголошую - для прихильників футболу жоден інший спортивний канал НЕ ЗАМІНИТЬ канали Футбол, які транслюють суто футбольну тематику!!! Ми, як існуючі і постійні абоненти знову будем вимушені додатково оформляти собі "Мегого", Oll-TV чи щось подібне для того щоб дивитись ці два канали? Ну зробіть додатково 30грн з кожного абонента, хто бажає бачити ці два канали і всі ми будемо з комфортом дивитись футбол.

Чекаємо на Ваш коментар і конструктивний підхід в цьому питанні.


Дякую!

Дивіться на oll.tv, Вимога правовласників - платить за всіх абонентів, включаючи аналогових, які більше року ці канали не дивляться, ми на це не підемо, ці канали не транслюватимуться.

+1

а в 2015 году другие были условия трансляции футболов для Бест? Посто у многих провайдеров канал работает в отдельных пакетах, это я сужу по тому, что интересовался у знакомых. То есть эксклюзивно провайдеру Бест навязывают каналы во все пакеты

Зацетую:


Уважаемый Алексей Алексеевич,

В продолжение телефонного разговора отправляю ценовое предложение по сотрудничеству с каналами Футбол1/Футбол2 на 2016 год в DVB-C.

Создается отдельный пакет «Футбол» (DVB-C), который включает в себя четыре канала: Футбол1/Футбол2 SD версия и Футбол1/Футбол2 HD версия.

Каналы Футбол1/Футбол2 HD отдаются мультикастом с точек обмена трафиком.

Стоимость пакета для абонента 39,00 грн./мес.

39,00 (с НДС) – НДС=32,50 грн. без НДС. Эта стоимость делится: 70% правообладателя и 30% провайдера.

Существуют минимальные поквартальные гарантии, которые считаются от общей абонентской базы.

Пакетом можна транслювать, але платить треба за ВСІХ, включаючи абонентів, аналога які не дивляться.


Я такого маразма не бачив ще.

+3

То есть эта гарантия равна количеству абонентов Бест? Как я понимаю, то во-первых, кто оплатил 39 грн тот и смотрит, а во-вторых, минимальная гарантия может быть в пределах как раз того количества Абонентов , которые заплатили 39 грн. Я уверен, что правообладатель ещё больше заинтересован как можно большему количеству провайдеров продать каналы футбол, чем провайдер купить. Просто уже третий год на первый план выходит Ваша личная неприязнь ко всему, что относится к ТРК Украина. Извините, но такое впечатление сложилось. Вам все равно, что абоненты которые платят 165 грн в месяц хотят получать от своего провайдера борьбу за права Абонентов. А у нас наоборот. Трк как всегда зажрался, зато то что они показывают единственные в Украине лигу чемпионов и лигу Европу в hd качестве и грядущий чемпионат Европы где играет сборная страны никого в Бесте не интересует такое впечатление.

Мінімальна гарантія це гроші з усієї абонентської бази Беста, навіть із тих абонентів, що не дивляться Футболи. Наразі тема закрита, ми на ці умови не підемо.

Во всем цивилизованном мире давно спортивные каналы платные. При чем стоят они по 100 евро в месяц, а не по 1,5 евро. А у нас менталитет как был так и остался. Все на шару или не буду платить )))) путь вникуда. И тем более, откуда Вы знаете, кто смотрит, а кто не смотрит футболы? Мы это в прошлом году обсуждали. В семье живет 2-5 человек, даже если один телевизор, то кто-то да смотрит футболы. Так что если Вам важны ВСЕ ваши абоненты, а не только аналоговые, то просим найти компромисс с Футболами. Спасибо!

С уважением, Ваш исправно платящий 165 грн в месяц абонент уже 3 года.

Дивіться по підписці через Інтернет, саме таку модель вони і просувають, кабельні оператори для цього не потрібні.

+3

Ну після такого Вашого відношення - дуже велике бажання поміняти постачальника послуг.

В Києві, де шалена конкуренція з "демпінгьорами" "Воля", "Тріолан" і т.п. - після таких слів від Вас би відвернулась половина абонентів. Інша справа в передмісті, де Ви якимось чином монополісти в декількох містах і селищах...Альтернативи в абонентів немає...

+2
Завершен

1. Ціни у нас значно нижчі ніж у Волі або Тріолану, зайдіть на сайт і перевірте вартість конкуруючих сервісів, у тому числі Віасат.

2. Тріолан в цьому році не погодив умови дистрибуції та не транслюватиме футболи, як і абсолютна більшість кабельних операторів.

3. Вказана ситуація ініційована не нашою компанією, і нам прикро, що абоненти стають заручниками чиїхось інтересів.

4. Кількість активних глядачів футболів не перевищує 3% від загальної абонентської бази, скажіть будь ласка, чому я маю суттєво підвищувати ціну для всіх заради того, щоб оплатить канали для цих 3%, невже Ви вважаєте, що пенсіонери, яких є багато тисяч підключені у нас мають платить за те, щоб Ви дивились свій футбол? Я вважаю що ні, Ви можете купить підписку через Інтернет, замість того, щоб вимагать у нас.

5. Бест чи не єдиний оператор, який не підвищив вартість послуг, зокрема кабельного телебачення, не дивлячись на зміну курсу з 8 до 27, а увесь контент прив"язаний до доллара США, тому не треба розповідать про те, що ми зловживаємо своїм становищем. Ми продаємо якісні послуги з мінімальною рентабельністю, саме тому у нас стільки абонентів.

+1

Что опять с интернетом?!

И сделайте доступным http://echo.best.net.ua/ по локальной сети. Что бы написать в техподдержку об отсутствии интернета нужен доступ в интернет, маразм!

Наразі глобально проблем з Інтернетом немає, щоб з"ясувати у чому саме у Вас проблема, зверніться у службу підтримки, у подальшому при зверненні вказуйте будь ласка номер Вашої угоди.

Цікаво, яка в минулому році "схeма" трансляціі' футбол1,2 діяла? В пакeті прeміум всe було, і глядачі аналога нe пeрeплачували. А цe вжe хитрість!

Ну нeхай, якщо наша аудиторія вболівальників 3%, то нажаль тримайтe Alex -60грн. збитку, цe тільки від мeнe.

Тeпeр будe тариф рeальний і базова цифра = 130грн, цe нe так погано, дякую!

Щодо футбола, oll.tv чудовий варіант, 3 дeвайса 40 грн, тeпeр дивлюсь по 20 грн/міс на брата, і футбол завжди зі мною!

+1

Чому не показують канали СПОРТ1 і СПОРТ2? А якщо транслюють , то на вихідні дні повністю відключаються?

У них профілактика на каналі, загалом вони зі супутника вже пішли, а в айпі ідуть дуже не стабільно, в аналозі замінимо на евроспорт2

Розпочалося з Футболів, тепер і з каналами Спорт трабли...Кому потрібен той Евроспорт???

Не здається Вам, Alex, що багато нарікань на роботу Вашої компанії в плані Цифрового ТБ?

Зробіть "банер" на головній сторінці Вашого сайту з опитуванням, чи задоволені Ваші абоненти.
І побачите реальну картину. З мого під"їзду мінімум 8 Ваших абонентів дуже не задоволені(в під"їзді 40 квартир, тобто це 20%).

Хоча б для себе проведіть, не обов"язково результати показувати всім...

+2

Вибачте, але яке відношення ми маємо до каналів Спорт, вони то ідуть то не ідуть, з супутника взагалі зникли, бо не рентабельно стало транслювать http://sat-one.info/84157-n.html.


З приводу цифрового телебачення повідомлю, щоб воно у Вас транслювалось я кожного місяця доплачую свої гроші, бо воно не є рентабельним, і послуга не є окупною.


Крім того більше 40 каналів в Україні заборонили, останню пачку 2 тижні тому http://tsn.ua/ukrayina/v-ukrayini-zaboronili-translyaciyu-sche-15-rosiyskih-kanaliv-589148.html , за запуск кожного з них я заплатив від 1 до 3 тисяч долларів, зараз вписую собі це у збитки.


Ціну ми для Вас не підіймали, хоча всі закордонні канали оплачуютсья нами в доларах.


Не хочете, не дивіться, ніхто вас за вуха не тягне, такий список каналів як у нас, за такі гроші Ви не купите ніде, порівняйте ціни і наповнення конкурентів перед тим як робить заяви.


http://volia.com/ukr/tv/packages/

http://viasat.ua/ua/packages/prestigious_hd_premium


Давайте будемо платить 250 гривнів за ТВ і я Вам куплю Футболи, і що там ще Ви хочете, але клієнтів яким це підходить одиниці.

+2

С каждым постом всё больше удивляюсь как такого человека взяли на должность и допускают к общению с клиентам. Целый директор!!! "Не хотите не смотрите", "никто не заставляет" - это же шедевры!

Вот бы ваш собственник увидел как утилизируют его компанию...

+1

Шановний Роман.

1. Я Вам докладно відповів на всі запитання, включаючи питання про Футболи, позиція по ним станом на зараз незмінна, ми не будемо всім піднімать ціну, щоб кілька відсотків вболівальників були задоволені. Підключатйе собі oll.tv і дивіться за 39 гривнів цих 2 канали.


2. Я є єдиним власником Беста, і роблю так, як краще клієнтам і моїй Компанії, 97% наших клієнтів, включаючи мене особисто футбол не цікавить, разом із тим абсолютна більшість клієнтів є чутливою до зміни тарифів.


3. Ми не будемо датувать футболи, навіть якщо Ви, або ще кілька клієнтв відключить сервіс, нічого страшного в цьому не бачу.


4. Як саме домовився максимум, сказати важко, судячі з інформації на сайті

http://footballua.tv/news/channel/21873--spisok-provajderiv-i-operatoriv-kanaliv-futbol-1futbol-2/

Київська область м. Боярка Максимум-Нет ТОВ Провайдер IPTV

, вони мають право на трансляцію ТІЛЬКИ у Боярці, і ТІЛЬКИ в форматі IPTV, (а відповідно і платять за один невеличкий населенний пункт). На скільки я знаю, максимум, транслює футболи по всій мережі, в форматі АНАЛОГ, не маючи при цьому договору. Це триватиме рівно до того часу, поки правовласник не проведе перевірку і не надішле їм претензію з цього приводу.


Гарного Вам дня.

Kанали СПОРТ1 і СПОРТ2 транслювали 1.03. Уже 2.03. почали транслювати євроспорт1 і Viasat sport. Зараз в аналозі іде 2 канали євроспорт1. Чому?

Спорт 1 так и не показывает. почему?

Працює, перевірив, все ок.

Спорт1 не показує.

Він іде не стабільно, тому його замінили на Евроспорт 2, залишили тільки в цифрі, якщо ситуація змінитсья, повернемо.

Доброго дня, в м. Вишневе вул. Святоюрівська 28 нема інтернету вже як годину, телефони підтримки мовчать.. Куди дзвонити..в рельсу? Дог. 42188

Куда Ви набираєте? багатоканальний 0443777377 вільних 7 операторів.

Набирав 0674014718/19 при підключенні дали візитку з мобільними номерами

Мобільні блочать весь час через великий трафік, дзвонить на ці номери тільки: http://www.best.net.ua/kontakty/vse-telefonyi

+1

а как насчет включить канал ''квартал 95'' в общую линейку каналов?

+4

Здравствуйте, на канале СТБ в последнее время просят уточнить у своих операторов будет ли этот канал продолжать транслироваться в следующем году. Хотелось бы уточнить будут ли у нас какие-то изменения?
И еще вопрос, связанный с Футболами (понимаю, что Вы уже устали от них, простите): если руководство Футболов ставит неподъемные условия, может стоит попробовать что-то зарубежное, типа МатчТВ (если они не запрещены) или Setanta Sport?
С уважением, Дмитрий.

Хотелось бы уточнение, я так понимаю что после нового года нам еще и основные каналы отключат?

+3

http://best.net.ua/o-kompanii/novosti-kompanii/zgidno-zakonu-ukraini-pro-telebachennya-i-radiomovlennya.html
Alex Best, уточніть будь-ласка чи ведуться хоча б якісь переговори між провайдерами про "загальний бойкот"(чи як це ще назвати)) цих "спроб остаточної монополізації інформаційного простору", чи слідом за каналами Футбол, Спорт і т.п. Ви просто їх відключите і "до побачення" абоненти? Бо зовсім неприємна ситуація буде коли у 3/4 провайдерів буде все ОК, а Ваша компанія буде серед тих, що "кричатиме"(вибачте), що це кабальні умови. Наперед дякую Вам за відповідь.


Сервис поддержки клиентов работает на платформе UserEcho