Що таке кредит довіри?

Це опція яка дозволяє повноцінно користуватись послугами без попередньої оплати певний термін, зазначений у тарифних планах Компанії «Бест». Кількість "кредитних днів" залежить від часу, який Ви підключені до Міської мережі "Бест", та від обраного тарифного плану. Активувати "Кредит довіри" можливо у "Особистому кабінеті абонента".
"Кредит Довіри " починається з 1-го числа місяця. Наприклад, маючи 7 кредитних днів можна використовувати їх виключно з 1-го по 7-е число. Іншими словами, якщо, Ви візьмете кредит 6-го числа, то залишиться тільки 2 дні: 6-е і 7-е числа. 
У разі, якщо оплата проводиться у період "Кредиту Довіри ", то вона прирівнюється до звичайної та штрафні санкції не застосовуються, незалежно від того активував абонент «Кредит Довіри» через персональний кабінет чи ні..
У разі, якщо оплата НЕ проводиться у період "Кредиту Довіри ", то для такої послуги встановлюється "прострочення платежу". Якщо абонент скористався "повноцінним" доступом до Інтернет протягом "Кредита Довіри", то Абонент втрачає право на кредит довіри на 3 місяці.

Эта статья была полезна для 24 людей. Эта статья помогла Вам?

Сервис поддержки клиентов работает на платформе UserEcho