Основні принципи роботи компанії "Бест".

1. Ми розуміємо потреби наших клієнтів, відповідно з ними ми створюємо і реалізуємо наші продукти та послуги.

2. Ми дуже вимогливо ставимося до якості послуг, що надаємо. Ми хочемо, щоб наші клієнти отримували кращі послуги і кращий сервіс.

3. Наша мета - досягти бездоганного рівня обслуговування клієнтів починаючи з моменту звернення, підключення і закінчуючи щоденним користуванням нашими послугами.

4. Наші продукти та послуги відповідають найвищим стандартам якості, ми прагнемо бути лідерами, шляхом надання кращої якості обслуговування та інноваційних рішень.

5. Ми завжди діємо в інтересах наших клієнтів і несемо відповідальність за свої дії.

6. Ми завжди беремо на себе відповідальність за усунення проблем і підвищення якості нашої роботи.

7. Кожна скарга клієнта буде розглянута і врегульована. Ми вдячні за критику і розглядаємо це як можливість поліпшити якість нашого обслуговування.

8. Наші співробітники працюють 24 години на добу 7 днів на тиждень, абонент може звернутися за допомогою по телефону, і ми докладемо всіх зусиль, щоб вирішити проблему. Якщо рішення проблеми виходить за рамки компетенції співробітника, який прийняв звернення, наш співробітник самостійно приверне до вирішення проблеми профільного фахівця.

9. Для вирішення проблеми до нас досить звернутися один раз, після чого робота з відповідним зверненням буде виконуватись до усунення такої проблеми. Про рішення проблеми користувачеві буде повідомлено персонально.

10. Ми багато працюємо, щоб перевершити очікування наших клієнтів.

11. Ми вибираємо постачальників і партнерів, які зарекомендували себе як надійні.

12. Кожен із нас знає, що значить відповідати стандартам Компанії «Бест».

13. Ми цінуємо наших співробітників і заохочуємо якість їх роботи.

Эта статья была полезна для 1 человека. Эта статья помогла Вам?

Сервис поддержки клиентов работает на платформе UserEcho