0
Завершен

Терміни підключення в новобудовах та приватному секторі!

Леся 9 лет назад обновлен Максим Головаш 6 лет назад 9

Термін підключення в приватному секторі та в новобудовах становить до 30 робочих днів з моменту оформлення договору та повної оплати за підключення, абонентського обладнання ONU – Optical Network Unit та депозиту (абонплата/кількість місяців) залежно від обраного тарифного плану.

-4
Начат

Це максимальний термін, більшість клієнтів включають на багато швидше.

+1

Большинство клиентов даже в 30 рабочих дней не подключают!? 06.10.2015 оформлен договор а интернета нет!

Завершен

На цьому тижні Ваше підключення завершать, є певні складнощі.

У кінці серпня подав заявку на підключення приватного будинку за адресою Гостомель вул Степова (Ворошилова) 44 згідно акційних умов, які діяли на той час. 26.09 мені повідомили про наявність технічної можливості для підключення, але з умовою доплати за відстань, оскільки відстань до точки підключення складає 400 м. Після особистого обстеження розміщення точки підключення на відстані 400 м я її не виявив, тому подав заявку на повторне проведення замірів. Відповідно до моїх спостережень найближча до мого будинку точка підключення знаходиться на відстані 200 м. До цієї точки підключено 2 абоненти, які активно користуються послугами. Через місяць мені зателефонували і запропонували підписати договір і оплатити послуги. Договір я підписав і оплатив послуги 05.11.16. 12.12.16 монтажники виїхали на місце і дали відповідь: "...у точці підключення відсутній сигнал. Необхідно підвести сигнал до точки підключення... протягом тижня сигнал буде підключено...". 23.12.16 через годину після мого телефонного звернення оператор зателефонувала мені і залишила наступну інформацію: відстань до точки підключення складає 500 м і мені потрібно доплатити за відстань. На моє зауваження про те що я особисто хочу переміряти відстань до точки підключення оператор дала мені мені відповідь: "...ніхто до Вас не буде приїздити для повторних замірів від вказаної точки..." До цих пір мені незрозуміло за яку відстань я маю доплатити???? за 500 чи за 400??? Якими приладами заміряють відстань, якщо відхилення у точності замірів складає 100 м??? Скільки разів будуть змінюватися умови підключення???? Коли мені підключать інтернет відповідно до договору укладеного 05.11.16????????????????????????

Уточнюю: на даний момент менеджери у моїй заявці змінили інформацію про відстань до точки підключення з 500 м що було в 11-00 сьогодні на 400 м. Перевірив затаелфонувавши знову близько 17-00. Питання без відповіді: за скільки доплачувати??? За 250, тобто більше 150 від 400 м загальної??? Чи за 350м від загальної 500м??? Чи за 400??? Чи за 500??? Чому на момент підписання договору не було обумовлено вартість додаткової оплати за підключення?????????????

Договір №67026

Витяг з правил підключення:

  • Введення кабелю до квартири абонента. Для введення кабелю використовується існуючий отвір, або буриться окремий отвір у стіні чи в коробці вхідних дверей діаметром 10 мм. За бажанням абонента проробляються отвори всередині квартири абонента. Місце буріння отвору вказується абонентом. Усі ризики пов'язані з перебуванням під штукатуркою прихованої електричної, телефонної проводки, коаксіальних телевізійних кабелів, інших елементів інженерної інфраструктури покладаються на абонента. У разі порушення цілісності таких мереж роботи з відновлення та компенсації збитку не проводяться.

У такому випадку питання: Чому монтажник відразу заявив: "Ми отвори у стінах не свердлимо... зробіть самі... бо ми не знаємо де у Вас проходить елекропроводка."

"Термін підключення в приватному секторі та в новобудовах становить до 30 робочих днів з моменту оформлення договору ..."   Гостомель, ул. Бучанское шоссе, 14Д. Несколько квартир в новостройке ждут подключения КТВ (я с 08.11.2017, а некоторые с сентября). Интернет, слава Богу, провели. Убедительно просим ускорить процесс подключения кабельного телевидения и дать возможность людям в новых квартирах встретить Новый год с любимыми телепередачами!

Добрый день.Город Обухов беспокоит.Вопрос по поводу подключения в частном секторе.Кабель провели две недели назад,оплата произведена неделю назад.Как долго еще можно ждать?????

Можно ли узнать есть ли какие проблемы по подключению и причины почему задерживают с подключением в г. Буча ул. Б. Гмыри 18А договор 83562 ?

Сервис поддержки клиентов работает на платформе UserEcho